איך מכינים גונקאן סושי

סושי גונקאן משמש לרוב מסעדות כסגנון ההכנה לסושי שמכיל ביצי דגים, למרות שאפשר להשתמש בו כבסיס לכל מילוי סושי אחר: טונה, סלמון, פירות ים וירקות.

סושי גונקאן סושי גונקאן

ההכנה של סושי גונקאן הרבה פחות מסובכת מהכנה של סושי רגיל או אינסייד אאוט, אבל דורשת קצת יותר סבלנות מאחר ויש להכין אותם אחד אחד, ולא ברולים.

ציוד נדרש

ביצי דגים
נורי
אורז בתוספת תחמיץ אורז

אופן ההכנה

שלב 1– הכנת הנורי .
יש לגזור מדף הנורי רצועה ארוכה ברוחב של כ4 סנטימטרים. הרצועה הזאת תשמש אותנו לעטיפת הגונקאן סושי.
שלב 2. – זמן לאורז.
קחו חופן של אורז בידיכם ועצבו אות לצורת כדור, בערך בגודל של כדור פינג-פונג. הניחו את הכדור במרכז רצועת האצה שגזרתם, כשהוא צמוד לשוליים התחתונים..
שלב 3– הכיסוי המושלם.
סיגרו על כדור האורז את האצה משני הצדדים, תוך כדי הפעלת מעט לחץ על האורז כדי שהאצה והאורז ידבקו כמו שצריך. האורז ישמש בסיס למילוי שנשים מעליו ולכן על החיבור בינו לבין האצה להיות חזק. .
שלב 4. הנחת המילוי.
כעת משסגרתם את האורז בתוך רצועת הנורי, נותר מרווח מסויים מעל האורז שעטוף ברצועת האצה גם הוא. את המרווח הזה נמלא במילוי המבוקש, לרוב יהיה זה ביצי דגים. קחו כפית גדושה של ביצי דגים ומלאו את המרווח. רצוי ליצור מראה קמור של גבעה, רק בשביל האסטתיות.
שלב 5. לאכול.
זהו, הגונקאן סושי שלכם מוכן, כעת נותר לצרף עוד כמה יחידות ניגירי שניים שלוש רולים של אינסייד אאוט ויש לכם ארוחת סושי לתפארת!
0 0 votes
Article Rating

רכיבים

לא נמצאו רכיבים למתכון

הוראות הכנה

לא נמצאו שלבי הכנה

דרג את המתכון

  • דרוג ממוצע

    (5 / 5)

  • דרג את העמוד

  • 1 2 3 4 5

  • 413 אנשים כבר דרגו

Subscribe
Notify of
1 תגובה
Inline Feedbacks
View all comments

טיפ שלי: מעט מים יעזרו להדביק את רצועות הנורי אחת לשנייה אל תלחצו את הנורי יותר מדי כנגד האורז אחרת תיווצר עיסה תשתדלו ללחוץ בעדינות. מניסיון!

הופעות מוזיקה בתל אביב איך המים בברז בתל אביב? גשם בתל אביב החמישיה הקאמרית - כל הקטעים תכשיטי מקרמה
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
דילוג לתוכן