סלמון סקין


סלמון סקין סושי

אז אתה רוצה להיכן רול של סלמון סקין סושי? מעולה, הגעת למקום הנכון. במדריך שלפניך תלמ כיצד לחתוך את הדג, לעטוף אותו, ואז לטגן אותו עד למצב של מוכנות מלאה לשימוש ברול הסושי הפופולארי ביותר במערב – סלמון סקין סושי.

רול הסלמון סקין מועדף על סועדים רבים בשל הטעם ה"פאסט פודי" שלו, מאחר ומדובר בבשר דג מטוגן. הבשר של הסלמון בקרבת העור עתיר בשומן, מה שמוסיף לחגיגת הטעם. והכי חשוב, בגלל שהדג ברול הזה מטוגן, קיים חשש נמוך בהרבה עבור נשים בהריון וקבוצות סיכון א אחרות שלרוב נמנעות מאכילת סושי עם דג.

שלב ראשון – קח את נתח פילה הסלמון שברשותך, והפרד בעדינות את הבשר מהעור, תוך הקפדה על אחידות החיתוך, והשארה של כסנטימטר בשר על העור. יצא לי לסעוד במקומות שהגישו סלמון סקין ולא טרחו להשאיר בשר על העור בכלל. רבותי, אנא אל תתעקשו לנהוג כמוהם מאחר וסקין של סלמון מטוגן ללא בשר טעמו הוא כמו של נייר מטוגן.

שלב שני – לקשקש את הדג. החליקו את הסכין על עור הדג נגד כיוון צמיחת הקשקשים, בזווית של 45 מעלות, עד שעור הדג חלק ואין עוד סימן לקשקשים. את הקשקשים אנו מסירים משתי סיבות : 1. תברואתית – אתם לא יודעים איפה הדג הזה שחה, עדיף גם לא לדעת. 2. נו, מי באמת רוצה לאכול קשקשים?

 

שלב שלישי -עטיפה וטיגון. הצורה המקובלת היא לעטוף את הדג בטמפורה לפני הטיגון. אני מציע שיטה אלטרנטיבית וטעימה הרבה יותר. עטפו את עור הדג ברוטב צ'ילי מתוק ואז כסו אותו בפירורי לחם, או בפאנקו (פירורי לחם יפנים, עבים יותר) אם יש לכם. לאחר שעטפתם, חממו מראש סיר, או מחבת עם שמן עמוק על אש גבוהה. טגנו את עור הדג העטוף במשך כ 25-30 שניות עד שגוון המעטפת משחים, לא יותר מזה. כעת נותר לחתוך את התוצר לאורך בכמות הרצויה לרול ולהתחיל לגלגל.

0 0 votes
Article Rating

רכיבים

לא נמצאו רכיבים למתכון

הוראות הכנה

לא נמצאו שלבי הכנה

דרג את המתכון

  • דרוג ממוצע

    (5 / 5)

  • דרג את העמוד

  • 1 2 3 4 5

  • 379 אנשים כבר דרגו

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
הופעות מוזיקה בתל אביב איך המים בברז בתל אביב? גשם בתל אביב החמישיה הקאמרית - כל הקטעים תכשיטי מקרמה
דילוג לתוכן